reklama
reklama
reklama
reklama

Wójt gminy Gostynin zatrzymany przez policję. Miał przyjechać do szkoły pod wpływem alkoholu

Wójt gminy Gostynin miał zostać zatrzymany przez policję, po tym jak pojawił się na uroczystość zakończenia roku szkolnego będąc pod wpływem alkoholu– informuje TVN24.

- R E K L A M A -

Jak podaje TVN24, wójt miał pojawić się pod wpływem alkoholu na zakończeniu roku szkolnego w szkole w Emilianowie. Stamtąd mieli wyprowadzić go mundurowi. Istnieje podejrzenie, że mężczyzna pod wpływem alkoholu mógł kierować samochodem.

– Wczoraj wpłynęło zgłoszenie, że wójt, który znajduje się na terenie szkoły, jest pod działaniem alkoholu. Patrol policji, który przyjechał na miejsce, potwierdził to. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, czyli miał powyżej 0,5 miligrama i patrol przewiózł wójta na dalsze działania do Powiatowej Komendy Policji w Gostyninie – przekazał młodszy aspirant Łukasz Rydzewski z gostynińskiej policji cytowany przez portal tvn24.pl

- R E K L A M A -

Wójtowi teraz mają zostać postawione zarzuty. – Są prowadzone czynności w kierunku prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Na wniosek prokuratury wójt został zatrzymany – mówi aspirant Rydlewski, cytowany przez tvn24.pl

Więcej o sprawie można przeczytać tutaj: Wójt Gostynina zatrzymany w szkole. „Czynności w kierunku prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości”

(Źródło: TVN24.pl)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: