Wiadomości KutnoKutnoWolontariuszom będzie ciepło, prezydent przekazał czapki

Wolontariuszom będzie ciepło, prezydent przekazał czapki

Kutnowski urząd miasta przekazał kolejne ciepłe, zimowe czapki na rzecz wolontariuszy działających w kutnowskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak co roku Urząd Miasta Kutno włącza się w akcje charytatywne. Nie tak dawno, bo w grudniu przez pracowników magistratu zorganizowana została Szlachetna Paczka, teraz Prezydent Kutna przekazuje nakrycia głowy dla wolontariuszy WOŚP.

- Reklama -

– Już w ubiegłym roku przekazaliśmy czapki dla wolontariuszy i mieliśmy sygnały, że takie wsparcie bardzo się przydało. Patrząc na prognozy pogody, na nadchodzący weekend to ważne jest, aby działający w tak szczytnym celu mieli komfort w postaci, chociażby ochrony głowy przed zimnem. Do tego nasze czapki mają naszyty piękny logotyp, dzięki któremu wolontariusze jeszcze bardziej mogą utożsamiać się z miastem róż – wyjaśnia Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

- Reklama -

Nakrycia głowy zostały przekazane na ręce szefowej kutnowskiego sztabu WOŚP Izabelli Filipowicz-Stępniak i powędrują do wszystkich wolontariuszy. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę (30 stycznia).

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: