PanoramaKutna.plKutnoWolontariuszom wichura niestraszna, trwa kwesta na ulicach Kutna

Wolontariuszom wichura niestraszna, trwa kwesta na ulicach Kutna [ZDJĘCIA]

Mimo bardzo niesprzyjających warunków pogodowych na ulicach Kutna spotkać można mnóstwo wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoimi działaniami chcą sprawić, aby mimo silnego wiatru, był to najgorętszy dzień stycznia!

W tym roku do kutnowskiego sztabu zgłosiło się 275 osób, które mimo niepogody wyszły dziś na ulice Kutna i zbierają pieniądze do puszek. Osoby, które dorzucą swoją cegiełkę, mogą oczywiście liczyć na otrzymanie charakterystycznego czerwonego serduszka.

-

Jak poznać wolontariuszy? Po pierwsze po uśmiechu widocznym nawet pod maseczką. Każdy wolontariusz będzie miał identyfikator z hologramem i pieczątką. Dodatkowo numer na ID pokrywa się z tym na puszce. Wolontariusze mają też ze sobą charakterystyczne, czerwone WOŚP–owe serduszka.

Jeśli jednak z różnych powodów nie możecie wyjść z domu, to i tak możecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wpłacając do e-skarbonki. Na tę chwilę (godzina 13:54) na koncie kutnowskiego sztabu jest już 9 597 zł. Wielu mieszkańców Kutna ma także swoje e-skarbonki, więc łączna kwota na pewno jest o wiele większa.-

Nie przegap: