reklama
reklama

WOŚP zagra w Kutnie po raz 29! Poznaliśmy szczegóły

Wiadomo już, kiedy w 2021 roku odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierane będą środki na zakup urządzeń medycznych – wkrótce poznamy dokładny cel.

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

- R E K L A M A -

Wszyscy w blokach startowych, wszyscy, mimo pandemii, chcą zorganizować kolejny Finał i kolejny raz chcą z nami zagrać. Jesteśmy im za to niesamowicie wdzięczni, bo proszę mi powiedzieć – czy dzisiaj oprócz Świąt Bożego Narodzenia jest coś takiego, co może nas, Polaków rozsianych po całym świecie, połączyć we wspólnym działaniu? Na pewno jest to Finał Orkiestry. A przecież to nie tylko rodacy, ale także lokalne społeczności, czy w dalekiej Australii, czy na wyspie Bali, czy tańcząc krakowiaka w Tokio, biorą udział w zimowej zbiórce. Tym samym ogłaszamy, że 5 października ruszamy z przygotowaniami do 29. Finału WOŚP – mówi Jurek Owsiak, prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Temat 29. Finału WOŚP, czyli cel zbiórki, ogłoszony zostanie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Kwesta odbędzie się, tradycyjnie, w drugą niedzielę stycznia, a więc tym razem 10 stycznia 2021 roku.

- R E K L A M A -

Źródło: WOSP.org.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: