Wpadł 19-letni złodziej. „Jest dobrze znany policjantom”

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Krośniewic podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Okazało się, że mężczyzna zajmował się również paserstwem. Działał na terenie Krośniewic. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

- R E K L A M A -

W nocy 30 listopada 2019r. na terenie Krośniewic miała miejsce kradzież z włamaniem do piwnicy. Sprawca ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości 1500 złotych. Rozwiązaniem tej sprawy zajęli się śledczy z Komisariatu Policji w Krośniewicach.

Dzięki ich ustaleniom 17 grudnia 2019r mundurowi zatrzymali 19-letniego mieszkańca Krośniewic. Mężczyzna jest dobrze znany policjantom. Był już wcześniej notowany, między innymi za podobne przestępstwa. Okazało się, że młodzieniec nie tylko włamał się do piwnicy, lecz również od początku grudnia 2019r brał czynny udział w paserstwie skradzionych na terenie Krośniewic rowerów.

- R E K L A M A -
reklama

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo kodeks przewiduje karę do 5 lat więzienia. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

źródło: KPP Kutno

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: