Wpadł podczas policyjnej kontroli. Miał przy sobie narkotyki

Do 3 lat więzienia grozi 21-latkowi zatrzymanemu przez policjantów z krośniewickiego komisariatu. Podczas kontroli drogowej peugeota okazało się, że pasażer pojazdu miał przy sobie narkotyki. 21-latek odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

20 maja 2021 roku tuż po godzinie 2.00 w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali do kontroli drogowej peugeota 206. Osoby znajdujące się w pojeździe zachowywały się nerwowo.

- R E K L A M A -

Policjant zauważył, że pasażer siedzący z przodu chowa coś w spodniach. Podczas przeszukania mężczyzny, policjanci ujawnili narkotyki. Mundurowi pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie znaleźli dodatkowe gramy marihuany.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 17 gramów amfetaminy oraz ponad 4 gramy marihuany. 21-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lata pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: