reklama

Wpadł złodziejski duet. Ukradli rowery za 5 tys. złotych

Kutnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży rowerów na terenie miasta. Mężczyzna pierwszej kradzieży dokonał wspólnie z kobietą, której dane są już ustalone. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Skradzione rowery zostały odzyskane i trafią do właścicieli.

Od połowy maja 2018 roku do jednostki Policji w Kutnie zaczęły docierać zgłoszenia dotyczące kradzieży rowerów. Łączną wartość 3 skradzionych jednośladów oszacowano na kwotę prawie 5 tys. zł.

- R E K L A M A -

Pierwszej kradzieży sprawca dokonał 17 maja 2018 roku przed jedną ze szkół podstawowych w Kutnie. Wówczas mężczyzna działał wspólnie z kobietą w wieku 19 lat.

Kolejnej kradzieży dokonał 26 maja 2018 przed jednym ze sklepów.

- R E K L A M A -

Kryminalni kutnowskiej komendy po wnikliwej analizie materiałów poszczególnych postępowań wytypowali sprawców tych przestępstw.

30 maja 2018 roku został zatrzymany 18- letni mieszkaniec Żychlina i trafił do policyjnego aresztu. Kolejnego dnia usłyszał dwa zarzuty za kradzież. Skradzione rowery zostały odzyskane i w najbliższym czasie trafią do właścicieli.

- R E K L A M A -

Kutnowscy kryminalni ustalili również dane kompanki od kradzieży jednośladów. 19-letnia kobieta wkrótce także usłyszy zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: