REKLAMA
poniedziałek, 27, czerwiec 2022
REKLAMA

Wpadł złodziejski duet. Ukradli rowery za 5 tys. złotych

poniżej dalsza część artykułu

Kutnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży rowerów na terenie miasta. Mężczyzna pierwszej kradzieży dokonał wspólnie z kobietą, której dane są już ustalone. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Skradzione rowery zostały odzyskane i trafią do właścicieli.

Od połowy maja 2018 roku do jednostki Policji w Kutnie zaczęły docierać zgłoszenia dotyczące kradzieży rowerów. Łączną wartość 3 skradzionych jednośladów oszacowano na kwotę prawie 5 tys. zł.

Pierwszej kradzieży sprawca dokonał 17 maja 2018 roku przed jedną ze szkół podstawowych w Kutnie. Wówczas mężczyzna działał wspólnie z kobietą w wieku 19 lat.

poniżej dalsza część artykułu

Kolejnej kradzieży dokonał 26 maja 2018 przed jednym ze sklepów.

Kryminalni kutnowskiej komendy po wnikliwej analizie materiałów poszczególnych postępowań wytypowali sprawców tych przestępstw.

poniżej dalsza część artykułu

30 maja 2018 roku został zatrzymany 18- letni mieszkaniec Żychlina i trafił do policyjnego aresztu. Kolejnego dnia usłyszał dwa zarzuty za kradzież. Skradzione rowery zostały odzyskane i w najbliższym czasie trafią do właścicieli.

Kutnowscy kryminalni ustalili również dane kompanki od kradzieży jednośladów. 19-letnia kobieta wkrótce także usłyszy zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

poniżej dalsza część artykułu

źródło: KPP Kutno

reklama

Warto przeczytać:

reklama