REKLAMA
poniedziałek, 16, maj 2022
REKLAMA

Wpadli z narkotykami, bo nerwowo się rozglądali. Teraz grozi im do 3 lat więzienia

Mundurowi z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyznę, którzy posiadali przy sobie prawie 11 gramów amfetaminy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi za to kara do 3 lat więzienia.

poniżej dalsza część artykułu

Do zdarzenia doszło 10 maja 2022 roku około godziny 16.50 w Kutnie w rejonie garaży przy ul. Warszawskie Przedmieście. Policjanci patrolując teren zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy podjechali samochodem pod jeden z garaży gdzie zaparkowali i nerwowo rozglądali się, a następnie weszli do środka. Mundurowi zainteresowali się tą sytuacją i postanowili wejść za mężczyznami.

„W garażu na widok policjantów jeden z nich próbował coś ukryć. Czujność mundurowych nie zawiodła. Okazało się, że mężczyzna chciał ukryć torebkę z zawartością białego proszku. Mundurowi mając podejrzenie, że są to narkotyki dokonali wówczas przeszukania drugiego z mężczyzn i w jego portfelu także ujawnili torebkę z białym proszkiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Okazali się nimi 28-letni mieszkańcy Kutna” – komentuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

poniżej dalsza część artykułu

Wstępne badanie potwierdziło, że biały proszek to amfetamina, której łącznie zabezpieczono prawie 11 gramów. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Warto przeczytać:

reklama