Wprowadzili duże ograniczenia pracy w urzędzie, to przez koronawirusa? Jest komunikat

Przez najbliższy tydzień jeden z urzędów gminy w naszym powiecie będzie pracował w ograniczonym zakresie. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, ma to związek z sytuacją epidemiologiczną.

Urząd Gminy Nowe Ostrowy przez najbliższy tydzień, aż do 2 października będzie pracował w ograniczonym zakresie – czytamy na oficjalnej stronie urzędu. Komunikat w tej sprawie wydano dziś, 25 września 2020.

- R E K L A M A -

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, taka decyzja ma związek z sytuacją epidemiologiczną wśród pracowników urzędu. Próbowaliśmy potwierdzić to w Urzędzie Gminy Nowe Ostrowy, jednak pomimo kilku prób nikt nie odbierał telefonu w sekretariacie.

Oto pełna treść komunikatu, jaki ukazał się na stronie UG Nowe Ostrowy:

Informujemy, że Urząd Gminy Nowe Ostrowy do dnia 2 października będzie pracował w ograniczonym zakresie.

- R E K L A M A -

Numery telefonów do pracowników urzędu znajdują się pod adresem: http://noweostrowy.pl/kontakt

Inne ogólne sprawy niewymagające Państwa obecności prosimy zgłaszać telefonicznie na numer sekretariatu 24 356 14 00 lub przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@noweostrowy.pl

- R E K L A M A -

W urzędzie gminy będzie można złożyć wszelkie dokumenty, bądź wypełnić odpowiednie druki i wrzucić je do skrzynki pozostawionej przed wejściem do budynku. W wypełnianych drukach bądź składanych pismach prosimy wpisać nr telefonu w celu sprecyzowania szczegółów sprawy.

W sprawach pilnych prosimy o skorzystanie z dzwonka znajdującego przy drzwiach głównych. Informujemy, że kasa urzędu gminy znajduje przy wejściu od podwórka (od strony północnej).

Sytuacja epidemiologiczna w pow. kutnowskim

Dane z dnia 25 września 2020:

Kwarantanna i izolacja – 203
Pod nadzorem epidemiologicznym – 25
Hospitalizowanych – 3
Zarażonych – 22 (7 – miasto Kutno, 1 – gm. Żychlin, 5 – gm. Kutno, 3 – gm. Bedlno, 1 – gm. Łanięta, 5 – gm. Strzelce )
Osoby wyleczone – 138 (95 – miasto Kutno, 23 – gm. Kutno, 5 – gm. Żychlin, 6 – gm. Krośniewice, 2 – gm. Bedlno, 4 – gm. Nowe Ostrowy, 3 – gm. Strzelce)
Zgony – 4 (72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno, 89 – M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: