reklama

Wprowadzili limity na zakup cukru, półki świecą pustkami [FOTO]

Od środy 20 lipca Biedronka w całej Polsce wprowadziła limity na zakup cukru. W sieci roi się od zdjęć pustych półek w sklepach, podobna sytuacja jest niestety także w Kutnie.

- R E K L A M A -

Od wczoraj, środy 20 lipca popularny dyskont ogłosił, że wprowadza ograniczoną sprzedaż cukru swoim klientom. Na jeden paragon od tej pory można kupić maksymalnie 10 kilogramów tego produktu. Limit obowiązuje na terenie całego kraju, w tym także w Kutnie.

Problem jest jednak jeszcze jeden – w wielu sklepach z szyldem Biedronki po prostu brakuje cukru. Od Czytelników otrzymaliśmy sygnały, że tak jest również w naszym mieście. Sprawdziliśmy i rzeczywiście są bardzo duże problemy z zakupem cukru. Dodatkowo pustkami świecą też półki z innymi produktami.

- R E K L A M A -

Jak braki towarów w swoich sklepach, które według branżowych portali mają około 25 proc. udziału w polskim rynku spożywczym, tłumaczy Biedronka?

– Ze względu na sytuację geopolityczną ostatnich tygodni, rzeczywiście może zdarzyć się, że niektóre grupy produktów lub komponenty niezbędne do ich wytworzenia zostaną dostarczone z opóźnieniem lub wolumen dostawy może być niższy. Niezależnie od tego stale monitorujemy łańcuchy dostaw, a nasze centra dystrybucyjne pracują normalnie, aby zapewnić naszym klientom ciągłą dostępność ich ulubionych produktów i usług – komentują w mediach społecznościowych przedstawiciele popularnego dyskontu.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: