reklama
  • Przemysław Błaszczyk Senat

Wsiadł w samochód i zaginął. Policja szukała chorego 35-latka

W weekend policjanci poszukiwali 35-letniego mężczyzny. Zaginiony oddalił się z miejsca zamieszkania samochodem ford fusion w nieznanym kierunku. Ze względu na stan swojego zdrowia mógł on znajdować się w sytuacji zagrażającej jego życiu lub zdrowiu.

- R E K L A M A -

Wczoraj (2 września) około godz. 19 policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mieszkańca naszego powiatu. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna ze względu na stan swojego zdrowia mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu.

Dyżurny zarządził poszukiwania, w których brali udział funkcjonariusze z kutnowskiej komendy. Informacje o zaginięciu wraz z rysopisem mężczyzny zostały przekazane do patroli, które rozpoczęły poszukiwania. Dokonano sprawdzeń pobliskich budynków, miejscowych szpitali, pustostanów, przystanków komunikacji publicznej, a także terenów leśnych.

- R E K L A M A -

Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony udał się najprawdopodobniej w okolice kompleksów leśnych w rejonie miejscowości Osiny i Marianów Sierakowski.

Wspólnie z rodziną zaginionego, przeczesywali wszystkie drogi dojazdowe i szlaki leśne w celu odnalezienia zaginionego. Około godz. 4 samochód którym poruszał się zaginiony został zauważony przez kryminalnych kutnowskiej policji na drodze leśnej w miejscowości Marianki – komentuje asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Mężczyzna po zatrzymaniu oświadczył, że źle się czuje. W samochodzie ujawniono opakowania po lekach. Na miejsce przybyło pogotowie, które zabrało zaginionego do szpitala na obserwację.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

Nie przegap: