reklama
reklama

„Wspieramy Kutnowską Medycynę” wyda charytatywną płytę

Fundacja „Wspieramy Kutnowską Medycynę” intensywnie przygotowuje się do wydania charytatywnej płyty, na której znajdzie się około 16 utworów nieodpłatnie przekazanych przez zespoły i wykonawców zarówno z Kutna, jak i z całej Polski. Różnorodność gatunkowa będzie ogromna — od rocka i metalu do jazzu i bluesa.

- R E K L A M A -

Jednym z pierwszych zespołów, który zdecydował się przekazać nam swój utwór do wykorzystania na płycie, jest Łydka Grubasa (https://lydkagrubasa.pl/). To zespół grający metal z satyrycznymi tekstami, który już kilka razy wystąpił w Kutnie, a szczególną popularność zdobył dzięki występowi na festiwalu Pol’and’Rock (dawnym Przystanku Woodstock), gdzie walczy o nagrodę Złotego Bączka (w jej zdobyciu też możemy pomóc: https://lydkagrubasa.pl/zloty-baczek-dla-lydki/),

A teraz pytanie do Was, drodzy sympatycy naszej Fundacji. Którą piosenkę z repertuaru Łydki Grubasa chcecie usłyszeć na naszej płycie? Zespół sam zaproponował, żebyście to Wy zdecydowali! Zapraszamy Was na naszą facebookową stronę – tam możecie oddać głos na – Waszym zdaniem – najlepszy kawałek!

- R E K L A M A -

To nie koniec. Co tydzień będziemy Was informować o kolejnych wykonawcach, których usłyszycie, kiedy kupicie nasz album!

źródło: komunikat prasowy „Wspieramy Kutnowską Medycynę”

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: