Wspólna akcja policji i starostwa. „Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne”


Bądź bezpieczny i widoczny na drodze” – to już druga edycja Mikołajkowej akcji Powiatu Kutnowskiego, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kutnie!

- R E K L A M A -

– Bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Kutnowskiego jest dla nas szczególnie ważne. Postanowiliśmy wykorzystać tak miły dzień jak Mikołajki, by obdarować uczestników ruchu opaskami odblaskowymi i słodkościami. Mam nadzieję, że dzięki temu mimo krótkich dni, mieszkańcy będą bezpieczniejsi. – mówi Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski.

W akcji udział wziął Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Każdy z zatrzymanych pieszych bądź kierujących został obdarowany odblaskiem i poinformowany o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas okresu jesienno-zimowego. W Mikołajkowe rozdawanie odblasków włączyli się także uczniowie z I Liceum Ogólnokształcące Płockiego Uniwersytetu Ludowego im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie.

- R E K L A M A -

– Promowanie bezpieczeństwa jest niesamowicie ważne, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdzie na drogach jest ślisko, a w dodatku dzień jest bardzo krótki. Mikołaj razem z policją obdarował mieszkańców odblaskami od Powiatu Kutnowskiego. Wesołych i bezpiecznych Mikołajek! – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Mieszkańcy z uśmiechem reagowali na funkcjonariuszy policji w towarzystwie Świętego Mikołaja i z chęcią przyjmowali gadżety, a akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: