reklama
reklama

Wstrzymana sprzedaż biletów w MZK, wydzielono strefy buforowe

W związku zagrożeniem jakie niesie epidemia koronawirusa MZK Kutno informuje o zawieszeniu sprzedaż biletów w autobusach. – Za utrudnienia przepraszamy, licząc na Państwa wyrozumiałość – informuje Jacek Sikora, prezes MZK.

- R E K L A M A -

Komunikat nr 1 MZK Sp. z o.o. w Kutnie


„W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników związanych z transportem publicznym oraz pasażerów informujemy o zmianach, jakie wprowadzone zostaną w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w naszym mieście.

Zakup biletów

- R E K L A M A -

Informujemy, że od 16 marca nie można będzie zakupić biletów komunikacji miejskiej u prowadzących pojazdy.

W bilety należy zaopatrzyć się w placówkach handlowych lub w kasie MZK. Od kwietnia zalecamy korzystanie z biletów miesięcznych.

- R E K L A M A -

Wydzielenie stref buforowych

Prosimy także o niekorzystanie z pierwszych drzwi i ograniczenie kontaktu z kierowcami. W pojazdach zostaną wydzielone specjalne strefy. Obejmą one obszar w rejonie kabiny, pierwszych drzwi oraz pierwszych siedzeń. Jednym ze skutków wydzielenia stref jest brak możliwości wsiadania i wysiadania dla pasażerów pierwszymi drzwiami. W pierwszej kolejności strefy buforowe będą się pojawiać w pojazdach, które nie mają zamkniętych kabin oraz o długości do 9 metrów. Ich wprowadzanie zacznie się od dnia 13 marca.

Zachęcamy do śledzenia komunikatów, które dostępne będą na stronie www.mzk.kutno.pl i fanpage’u MZK. Sytuacja jest dynamiczna i powyższe wytyczne mogą ulec zmianie.”


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: