Wszystkie służby w akcji, znaleziono zwłoki mężczyzny

Do tragicznego odkrycia doszło dziś w jednej z miejscowości pod Krośniewicami, gdzie w domu znaleziono zwłoki mężczyzny. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do tragedii.

- R E K L A M A -

Tuż po godzinie 18:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w jednym z domów w Zieleniewie (gm. Krośniewice) mogło wydarzyć się coś złego. Na miejsce natychmiast zadysponowano policję, pogotowie ratunkowe i straż pożarną.

Zostaliśmy wezwani do pomocy w otwarciu mieszkania, jednak służby obecne na miejscu wcześniej dostały się do wnętrza budynku. Znaleziono tam zwłoki mężczyzny – poinformował Panoramę dyżurny KP PSP w Kutnie.

reklama

Jak się okazuje, kilka godzin wcześniej w tym samym domu miało dojść do pożaru. Fakt ten nie został jednak zgłoszony strażakom.

Zbadaliśmy pomieszczenia na ewentualną obecność tlenku węgla, ale nasze czujniki nie wskazały zagrożenia – dodaje strażak z kutnowskiej komendy.

- R E K L A M A -

Akcja straży pożarnej, w której udział brały 2 jednostki z Kutna i 1 z OSP Krośniewice, zakończyła się o godzinie 22:12. Okoliczności śmierci mężczyzny ustalać będą kutnowscy policjanci. Do sprawy powrócimy.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: