Wybierasz się na weekend do Poznania? Sprawdź, jak ułatwić sobie pobyt!

Poznań to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce – zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych. Planując wyjazd na weekend do stolicy Wielkopolski, warto zadbać o pewne kwestie, które ułatwią pobyt.

- R E K L A M A -

Jedziesz do Poznania samochodem? Zarezerwuj parking!

Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się kierowcy w dużych miastach, jest znalezienie miejsca postojowego. Na jego szukanie w centrum Poznania traci się przeciętnie ok. 40 minut. Wiele osób z braku innej opcji parkuje w miejscach do tego nieprzeznaczonych, np. na chodnikach lub trawnikach, co stanowi spore utrudnienie dla pieszych oraz rowerzystów. Decydując się na wyjazd do Poznania, warto zatem wziąć pod uwagę inne rozwiązanie – a mianowicie podziemny parking, który pozwoli zaoszczędzić sporo cennego czasu. Firmy takie jak Interparking Polska umożliwiają rezerwację miejsca online, co jest bardzo wygodną opcją. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie danej firmy, podając w nim godzinę i termin rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania. Dzięki temu nie trzeba później martwić się o to, co zrobić z samochodem.

- R E K L A M A -

Podziemny parking w Poznaniu – dlaczego warto?

Jest wiele powodów, dla których opłaca się zarezerwować parking płatny. Poznań jako jedno z największych polskich miast narzeka na deficyt miejsc, gdzie kierowcy mogą zostawiać auta. Z każdym rokiem na poznańskich ulicach przybywa pojazdów, co przekłada się na wzrost zapotrzebowania na parkingi. Podziemne obiekty są tutaj strzałem w dziesiątkę – głównie ze względu na to, że przyczyniają się do rozładowania korków. Poza tym nie ingerują w miejski krajobraz, dając tym samym swobodę architektom, a nowoczesne technologie pozwalają budować je nawet na terenach trudnych z geologicznego punktu widzenia. Podziemny parking jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy, który ceni sobie swój czas oraz pieniądze. Wybierając się do Poznania, warto zatem pomyśleć o dokonaniu wcześniejszej rezerwacji, co bez wątpienia usprawni stworzenie planu pobytu w mieście.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: