reklama

Wybierasz się w podróż autostradą A1? GDDKiA wydała ważny komunikat

Uwaga kierowcy! Jeśli wybieracie się w podróż autostradą A1 musicie mieć się na baczności. Wszystko za sprawą prowadzonych prac w województwie łódzkim. Gdzie na zmotoryzowanych czekać będą utrudnienia?

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, od środy 18 maja kontynuowane będą prace związane z nanoszeniem docelowego oznakowania poziomego na budowanej autostradzie A1 między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zach.

- R E K L A M A -

Prace będą prowadzone na jedni w kierunku Katowic na odc. ok. 3 km. (Od km 337 do km 340). W miejscu trwających robót ruch będzie się odbywał prawym (wolnym) pasem i będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h. Początek prac ok. godz. 7.30, zakończenie ok. 18.00.

UWAGA! Ze względu na fakt, że opisywane prace wymagają suchej, bezdeszczowej aury, w przypadku nagłej zmiany pogody mogą zostać przerwane, a termin wykonania zmieniony.

- R E K L A M A -

– Apelujemy do kierowców o rozwagę i rozsądek. Po zakończeniu prac w danym dniu, będzie przywracany ruch całą szerokością jezdni – komentuje Maciej Zalewski z GDDKiA.

(Źródło: GDDKiA)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: