reklama

Kilkadziesiąt komitetów wyborczych zarejestrowanych w powiecie kutnowskim [LISTA]

W poniedziałek 12 lutego upłynął termin zgłaszania komitetów wyborczych. Prezentujemy listę komitetów z powiatu kutnowskiego, które do tej pory wyraziły chęć startu w wiosennych wyborach samorządowych.

- R E K L A M A -

Według kalendarza wyborczego 12 lutego 2024 minął termin na zawiadomienie odpowiednio Państwowej Komisji Wyborczej lub właściwego komisarza wyborczego o utworzeniu komitetu wyborczego.

Do 4 marca 2024 do godziny 16:00 zgłoszone muszą zostać listy kandydatów na radnych, odrębnie dla każdego okręgu wyborczego dla wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw. Z kolei 14 marca 2024 do godziny 16:00 upływa termin na zgłaszanie gminnym komisjom wyborczym kandydatów na wójtów, burmistrzów, prezydentów miast.

- R E K L A M A -

Poniżej prezentujemy listę komitetów wyborczych z powiatu kutnowskiego, które zostały do tej pory zarejestrowane:

Stan na: 12-02-2024 16:14 – źródło: Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Łodzi

- R E K L A M A -

MIASTO KUTNO

  • KWW Zbigniewa Burzyńskiego i Mariusza Sikory; pełnomocnik wyborczy Jacek Adam Boczkaja; pełnomocnik finansowy Łukasz Grzegorczyk; siedziba komitetu: Kutno
  • KW Komitet Obywatelski.PL; pełnomocnik Piotr Łaszewski; Kutno
  • KWW Kutnowska Inicjatywa Powiatowa; pełnomocnik Kacper Stoś; Kutno
  • KWW Bartosza Serendy; pełnomocnik wyborczy Adrian Piotrowski; pełnomocnik finansowy Barbara Serenda-Wojtasiak; Kutno

GMINA KUTNO

  • KWW Dariusza Mroczka – Mieszkamy w Gminie Kutno; pełnomocnik wyborczy Daniel Milczarski; siedziba komitetu: Głogowiec
  • KWW Rafała Olszewskiego „Strażak”; pełnomocnik Joanna Wojciechowska; Piwki
  • KWW Michała Łuczaka Nasza Gmina; pełnomocnik Andrzej Łuczak; Byszew
  • KWW Anny Tyniec; pełnomocnik Marek Tadeusz Tyniec; Leszno
  • KWW „Nasza Nowa Wieś”; pełnomocnik Krzysztof Tadeusz Sokołowski; Nowa Wieś
  • KWW Pawła Krajewskiego; pełnomocnik Aneta Teresa Krajewska; Wroczyny
  • KWW Justyny Jasińskiej; pełnomocnik Teresa Mariola Michałowska; Sieciechów
  • KWW Roberta Baryły; pełnomocnik Bartosz Woźniak; Kutno
  • KWW Paweł Bednarek; pełnomocnik Jan Bednarek; Woźniaków

GMINA DĄBROWICE

  • KWW Witawa; pełnomocnik wyborczy Halina Marianna Kowalska; siedziba: Dąbrowice
  • KWW Karola Wronkowskiego; pełnomocnik Olga Wronkowska; Dąbrowice
  • KWW Doroty Dąbrowskiej; pełnomocnik Iwona Jóźwiak; Dąbrowice
  • KWW Artura Sowińskiego; pełnomocnik Mariusz Radke; Dąbrowice

GMINA ŻYCHLIN

  • KWW Nowe Oblicze Gminy; pełnomocnik: Ewa Ambroziak; siedziba: Wola Popowa
  • KWW Marek Jędrzejczak Bądźmy Razem; pełnomocnik Mateusz Jacek Janeczek; Żychlin
  • KWW Żychlin Od Nowa; pełnomocnik Judyta Wioletta Stasiak; Żychlin

GMINA OPORÓW

  • KWW Nasza Gmina; pełnomocnik Izabela Katarzyna Wiśniewska; Mnich-Południe

GMINA KROŚNIEWICE

  • KWW Tomasza Marciniaka; pełnomocnik Aleksandra Luiza Marciniak-Grzelak; Nowe
  • KWW Radosława Zielińskiego; pełnomocnik Tomasz Biernacki; Bielice
  • KWW Daniela Modlińskiego; pełnomocnik Paweł Andrzej Rączkowski; Głogowa
  • KWW Heleny Wucke; pełnomocnik Robert Jan Wucke; Krośniewice
  • KWW Ponad Podziałami Bartosz Janiszewski; pełnomocnik Dariusz Grodecki; Krośniewice
  • KWW Wspólny Dom; pełnomocnik Janina Krystyna Górska-Żak; Kajew
  • KWW Katarzyna Erdman; pełnomocnik Włodzimierz Jan Erdman; Krośniewice
  • KWW Bzówki; pełnomocnik Agnieszka Szumińska; Kutno

GMINA NOWE OSTROWY

  • KWW Wspólnota-Wspólnot; pełnomocnik Bogdan Jatczak; Ostrowy Cukrownia
  • KWW Zdzisława Kostrzewy; pełnomocnik Hanna Kostrzewa; Woźniaków
  • KWW Krystyny Frątczak; pełnomocnik Adamina Grażyna Drążkiewicz; Nowe Ostrowy
  • KWW Arkadiusza Kaczmarka; pełnomocnik Violetta Kaczmarek; Ostrowy Cukrownia
  • KWW Nowe Ostrowy Wiesława Brody; pełnomocnik Agnieszka Izabela Felner; Nowe Ostrowy

GMINA KRZYŻANÓW

  • KWW Tomasza Jakubowskiego; pełnomocnik Jolanta Jakubowska; Julianów
  • KWW Dariusza Rudnickiego; pełnomocnik Marzena Rudnicka; Pawłowice
  • KWW Monika Ludwiczak; pełnomocnik Jarosław Ludwiczak; Krzyżanówek

GMINA STRZELCE

  • KWW Tomasza Grabowskiego; pełnomocnik Tomasz Sebastian Janczak; Aleksandrów
  • KWW Magdaleny Stasiak-Kaczmarek; pełnomocnik Michał Kaczmarek; Sójki-Parcel

GMINA BEDLNO

  • KWW Józefa Ignaczewskiego; pełnomocnik Agnieszka Magdalena Ignaczewska; Florianów

GMINA ŁANIĘTA

  • KWW Wspólna Gmina Łanięta; pełnomocnik Mariusz Juliusz Michalski; Kąty

Niebawem kandydatów przedstawić powinny także ogólnopolskie komitety wyborcze.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: