Wybuch butli z gazem w domu, wszystkie służby w akcji (ZDJĘCIA)

Wszystkie służby ratunkowe z powiatu kutnowskiego zostały postawione w stan gotowości. W jednej z miejscowości doszło do wybuchu butli z gazem, w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba. Budynek został mocno uszkodzony.

- R E K L A M A -

Do tego bardzo poważnego zdarzenia doszło tuż przed godziną 11. Jak mówi w rozmowie z Panoramą mł. kpt. Krzysztof Orłowski, oficer prasowy KP PSP w Kutnie, w miejscowości Antoniew w gminie Bedlno w parterowym budynku mieszkalnym doszło do wybuchu butli z gazem. Jedna osoba została poszkodowana.

— Doszło do wybuchu butli z gazem w budynku mieszkalnym jednorodzinnym jednokondygnacyjnym. W momencie zdarzenia w budynku przebywała 1 osoba, która po ewakuacji z gruzowiska została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. W działaniach udział biorą zastępy z JRG Kutno oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Bedlno oraz Żychlin — komentuje mł. kpt. Krzysztof Orłowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kutnie.

- R E K L A M A -

W drodze do Antoniewa jest także grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź – Jędrzejów. Na razie nie są znane przyczyny eksplozji.

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: