reklama

Wybuchowe zakończenie X Odysei Historycznej! [ZDJĘCIA/WIDEO]

Jubileuszowa X Odyseja Historyczna przeszła do historii! Na zakończenie tegorocznego zlotu odbyła się niesamowicie efektowna inscenizacja nawiązująca do wydarzeń z II Wojny Światowej.

- R E K L A M A -

Dziś pogoda nie rozpieszczała organizatorów, rekonstruktorów i mieszkańców z regionu, którzy wybrali się na Sklęczki. Przez region przeszła nawałnica i część programu Odysei musiała zostać zmieniona. Na szczęście jednak po burzy i czarnych chmurach dosłownie wyszło słońce i udało się z rozmachem dokończyć imprezę.

Wisienką na torcie była wieczorna inscenizacja historyczna „Studzianki 1944”. Grupy rekonstrukcyjne przy wielkim udziale „Demonów Ognia” stworzyły niesamowity pokaz, w którym nie brakowało strzałów, wybuchów i ognia. Publiczność obecna w Sklęczkach na długo zapamięta ten wieczór!

- R E K L A M A -

Po pokazie nastąpiło wręczenie nagród najlepszym grupom, była tradycyjna „Odyseja Kosmiczna”, a obecnie trwają koncerty Pogo-dy i Elvis Tribute By The Kings Friends.

Choć X Odyseja Historyczna jest już zakończona, to nie koniec atrakcji na Sklęczkach. Jutro o 10.00 startują Dni Otwarte Koszar. Nie zabraknie żołnierzy z 92 Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie. Serdecznie zapraszamy!- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: