Wiadomości KutnoSportWychowanek Korony Kielce zagra w Kutnie, czterech nowych graczy KS-u

Wychowanek Korony Kielce zagra w Kutnie, czterech nowych graczy KS-u

Na nieco ponad dwa tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej IV ligi łódzkiej krystalizuje się kadra KS-u Sand-Bus Kutno. Do drużyny dołączy czterech zawodników, a wśród nich jest między innymi wychowanek ekstraklasowej Korony Kielce.

W rundzie wiosennej Andrzej Grzegorek będzie mógł skorzystać z usług nowych zawodników. Są to Michał Michałek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Kamil Kobryń (Spartakus Daleszyce), Damian Komorowski (UKS SMS Łódź) i Adrian Kowalski (Wisła Płock).

- Reklama -

Michał Michałek to 28-letni napastnik, który ostatnio występował w III lidze w barwach Sokoła Aleksandrów Łódzki (5 meczów, 1 gol). W przeszłości reprezentował barwy m.in. Korony Kielce (był w ekstraklasowej kadrze, grał w Młodej Ekstraklasie), Bałtyku Gdynia, Stali Mielec, Stali Stalowa Wola czy ŁKS-u Łódź.

- Reklama -

Drugim dużym wzmocnieniem drużyny może być Kamil Kobryń. Dwudziestotrzyletni pomocnik jest wychowankiem Korony Kielce (wystąpił w 1 meczu PP w barwach pierwszej drużyny), grał także w Oskarze Przysucha i ostatnio w Spartakusie Daleszyce.

Napastnik Adrian Kowalski i bramkarz Damian Komorowski to z kolei młodzi, zaledwie 19-letni zawodnicy. Pierwszy z nich występował w drużynie UKS SMS Łódź, zaś drugi reprezentował barwy AKS SMS Łódź.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: