REKLAMA
środa, 18, maj 2022
REKLAMA

Wygrana wojna nerwów, KS Kutno lepszy od Lechii. Trwa świetna passa (ZDJĘCIA)

poniżej dalsza część artykułu

Piłkarze KS-u Kutno po bardzo zaciętym meczu wygrali 2-1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki i kontynuują wyśmienitą passę dziewięciu spotkań z rzędu bez porażki w III lidze.

Wynik meczu został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Już w 5. minucie KS wyszedł na prowadzenie za sprawą Marcina Kaceli. Radość kutnian nie trwała jednak długo, bowiem trzy minuty później błąd kutnowskiej defensywy wykorzystał Artur Amroziński. Przed przerwą do siatki Lechii trafił jeszcze Adam Patora i jak się później okazało, ustalił wynik sobotniej potyczki.

poniżej dalsza część artykułu

Po przerwie KS mógł podwyższyć na 3-1, ale strzał Bartosza Bujalskiego zatrzymał się na słupki. Do końca meczu optyczną przewagę mieli przyjezdni z Tomaszowa Mazowieckiego, jednak nie byli w stanie przejść muru defensywnego KS-u.

Za chwilę więcej informacji o meczu

poniżej dalsza część artykułu

KS Kutno 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kacela 5, Patora 40 – Amroziński 8

KS Kutno: Wolański, Torrado (68. Szczytniewski), Rokosz, Kacela (68. Białas), Ostrowski (79. Świątek), Bujalski, Kasperkiewicz, Kraśniewski, Bulek (79. Szczepański), Patora, Kralkowski.

poniżej dalsza część artykułu

Lechia Tomaszów Maz.: Baran, Jakubczyk, Cyran, Dunajski, Drabik (75. Warczyk), Pecyna (71. Zima), Mroczek (86. Turewicz), Lewiński, Szymczak, Morenkov (71. Kapica), Amroziński (86. Cieślik).reklama

Warto przeczytać:

reklama