reklama
reklama
reklama
reklama

Wyjątkowa akcja policji z Kutna. Rozdawali kierowcom… serduszka – ZDJĘCIA

„Zwolnij, jak kocha to poczeka!” – pod taką nazwą w Walentynki 14 lutego 2024 roku ruszyły działania kutnowskich funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Hasło ma przypomnieć kierowcom o przestrzeganiu przepisów, a zwłaszcza o tym by nie śpieszyć się aż nadto.

- R E K L A M A -

Święto Zakochanych stało się idealnym momentem dla przypomnienia kierowcom o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, a zwłaszcza o przestrzeganiu limitów prędkości. Kiedy, jeśli nie w tym dniu najlepiej wybrzmią słowa: „ZWOLNIJ! Jak kocha to poczeka!”

W Polsce jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest wciąż nadmierna prędkość, dlatego hasło ma przypomnieć kierowcom, że warto zdjąć nogę z gazu, po to by bezpiecznie wrócić do domu, do swoich najbliższych, których kochamy i którzy czekają na nas z wytęsknieniem. W ramach działań policjanci wręczali kierowcom zapachowe serduszka, które symbolizują miłość i przypominają, że mamy dla kogo żyć.

- R E K L A M A -

„Wszystkim zakochanym w dniu ich święta życzymy dużo miłości i bezpiecznych powrotów do domu” – mówi mł. asp. Katarzyna Wasiak z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: