Wiadomości KutnoSportWyjątkowa sportowa impreza w Kutnie. Przyjedzie młodzież z całej Polski

Wyjątkowa sportowa impreza w Kutnie. Przyjedzie młodzież z całej Polski

W nadchodzący weekend (16-18.09) odbędzie się ważna impreza sportowa z udziałem blisko 800 uczestników. Do Kutna zawitają młodzieżowe drużyny z całej polski z 25 stowarzyszeń lokalnych Salos.

- Reklama -

Stowarzyszenie SL SALOS „RÓŻA KUTNO” z Woźniakowa po raz trzeci organizuje tak ogromne przedsięwzięcie dla młodzieży z całej Polski. Mistrzostwa rangi ogólnokrajowej to naprawdę ogromne wydarzenie i zaszczyt dla SL SALOS „Róża Kutno”.

– W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że Zarząd SALOS RP ponownie zwróci się do nas o organizację, tak ważnej imprezy dla nas jaki i dla regionu: miasta, gminy i powiatu – mówi prezes ks. Henryk Chibowski prezes SL SALOS „Róża Kutno” .

- Reklama -

To duże wyróżnienie dla SALOS „Róży Kutno” ale także nie lada wyzwanie organizacyjne. Kutno stanie się areną sportu w czterech dyscyplinach: piłka nożna sześcioosobowa chłopców i dziewcząt, w czterech kategoriach wiekowych, siatkówka dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych, a siatkówka chłopców w kategorii najstarszej, koszykówka chłopców w dwóch kategoriach, także tenis stołowy gra pojedyncza i podwójna we w trzech kategoriach.

Zagrają roczniki od 2006 do 2012. Ogólnopolski turniej zaplanowany jest na obiektach Miasta Kutno, Gminy Kutno i Powiatu Kutnowskiego.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: