Wyjątkowa strefa relaksu w Parku Traugutta. „Aż chce się wypoczywać” (FOTO)

W Parku Traugutta, tuż obok biblioteki, powstała „Strefa Relaksu”. To kolejny zrealizowany w naszym mieście projekt z Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

- R E K L A M A -

– W takich okolicznościach przyrody, aż chce się wypoczywać. To wspaniała kombinacja, którą zaproponowali w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim Katarzyna i Konrad. Projektodawcy otrzymali specjalne podziękowania i upominki. My zapraszamy do korzystania ze strefy i zaczerpnięcia „głębszego oddechu” – komentują przedstawiciele kutnowskiego magistratu.

Jak czytamy na stronie Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego „Strefa relaksu” z pewnością może stać się atrakcją dla wszystkich pragnących odprężenia w mieście po ciężkim dniu, miejscem odpoczynku dla prowadzących aktywny, intensywny tryb życia, powodem dla którego domatorzy zechcą spróbować czegoś nowego, popularnym miejscem spotkań towarzyskich, atutem wpisującym Kutno na listę miast przyjaznych i spokojnych.

- R E K L A M A -

Dodatkowo jest to w Kutnie lokalizacja, która może być miejscem zaplanowanego odpoczynku dla całych rodzin i grup znajomych.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: