18 maja 2026 roku Starostwo Powiatowe w Kutnie odwiedziła Elżbieta Jałowska, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie wraz z wychowanką placówki, aby wręczyć staroście ręcznie namalowany obraz przedstawiający budynek Starostwa Powiatowego w Kutnie.
Podczas spotkania Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski otrzymał również podziękowania za dotychczasowe wsparcie okazywane placówce oraz działania podejmowane na rzecz jej rozwoju. Warto dodać, że sam obraz został wcześniej wylicytowany przez Starostę podczas Balu Charytatywnego na rzecz rozbudowy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Kutnie.
„To niezwykle cenny i wzruszający gest. Takie chwile pokazują, jak wiele talentów i wrażliwości drzemie w młodych ludziach. Dziękuję za ten piękny obraz oraz za codzienną pracę całej kadry ośrodka. Zapewniam, że Powiat Kutnowski nadal będzie wspierał inicjatywy służące rozwojowi dzieci i młodzieży” – mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.
źródło: Powiat Kutnowski









