reklama

Wyjątkowe spotkanie noworoczne z seniorami w SOSW nr 2 w Kutnie – ZDJĘCIA

W budynku Bursy Nr 1 i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Kutnie odbyło się spotkanie noworoczne z seniorami z Centrum Kultury Gminy Kutno i Centrum Seniora w Kutnie.

- R E K L A M A -

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.: p. Mariusz Jagielski, wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie, p. Anna Kuźmińska, kierownik internatu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie, p. Cezary Frontczak, dyrektor Bursy Nr 1 w Kutnie oraz p. Joanna Grabska, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Kutnie.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia jasełkowego, przygotowanego przez uczniów i nauczycieli SOSW Nr 2. W noworoczny klimat wprowadziła publiczność niezwykle utalentowana młodzież z Bursy Nr 1 i Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie, prezentując wzruszający i pełen zadumy koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek polskich. Po części artystycznej zaproszono przybyłych gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez uczniów i nauczycieli SOSW. Dzień ten był doskonałą okazją do długich rozmów i integracji międzypokoleniowej.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: