reklama

Wyjątkowe spotkanie w Łaniętach z okazji Dnia Seniora – ZDJĘCIA

„Prawdziwa młodość to przymiot, który zdobywa się z wiekiem” – Jean Cocteau. W Gminnym Ośrodku Kultury i Spotu w Łaniętach odbyło się wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z okazji Dnia Seniora.

- R E K L A M A -

Na wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpoczął Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny składając wszystkim gościom serdeczne życzenia.

„W imieniu własnym oraz pracowników GOKiS chciałbym złożyć Państwu serdeczne życzenia – zdrowia, spokoju, ludzkiej życzliwości, spełnienia marzeń, uśmiechu oraz wszelkiej pomyślności” – mówił Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.

- R E K L A M A -

Włodarz gminy wręczył również seniorom upominki oraz kwiatki przygotowane przez dzieci i młodzież z koła plastycznego „Młodzi Artyści” działającego przy GOKiS Łanięta . Seniorzy mieli okazję wysłuchać wystąpienia fizjoterapeuty Katarzyny Oestervemb, która opowiedziała o tym, jak powinni zadbać o swoje zdrowie, aktywność i bezpieczeństwo‍. Nie zabrakło też wspólnej biesiady z zespołem Łanięckie Słowiki. Był także poczęstunek.

„Dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas. To było wspaniałe spotkanie” – dodaje Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny.

- R E K L A M A -

(Gmina Łanięta)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: