Wyjątkowe Walentynki w KDK. Sprawdź, co przygotowano

Specjalnie na Walentynki KDK przygotował dla Was nastrojowy koncert, premierę superprodukcji kinowej i przezabawny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie! Zapraszamy w dowolnej konfiguracji – parami, grupami i solo.

- R E K L A M A -

– Muzycznie dopieścimy Wasze zmysły 14 lutego 2018 o godzinie 18:00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Wystąpi dla Was Międzynarodowa Grupa Operowa Sonori Ensemble – zachęca KDK.

Wykonawcy z Austrii, Czech i Polski wystąpią w projekcie – Opera in Love Walentynkowa Gala Operowo-Operetkowa. Usłyszymy ponadczasowe przeboje operetkowe oraz barwne sceny operowe z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m. in. Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Delibesa, Gounoda, Offenbacha, Straussa, Kalmana, Gershwina i innych.

- R E K L A M A -

Filmowo 14 lutego w kinie KDK trzy seanse trzeciej części ekranizacji światowego bestselleru – trylogii, która rozpaliła widzów na całym świecie – „Nowe oblicze Greya„. Przed nami finalna część najgorętszej serii filmowej ostatnich lat. Jak zawsze możemy się spodziewać namiętnych scen, nagłych zwrotów akcji oraz znakomitej ścieżki dźwiękowej. Anastasia i Christian to dziś państwo Gray, ale nie spodziewajcie się sielanki. Pan Gray ma wielu wrogów.

W ten dzień koniecznie odwiedźcie Kino, ponieważ jak co roku będą czekać na Was słodkie upominki i niespodzianki!

- R E K L A M A -

– Walentynki przedłużamy o kolejny dzień spektaklem Skok w bok Teatru Capitol. Zapraszamy 15 lutego o godzinie 18:00 do Kutnowskiego Domu Kultury. W pełnej humoru opowieści o małżeństwie, planach i wakacjach zobaczymy między innymi Dorotę Chotecką, Michała Milowicza, Paulinę Holtz i Adama Fidusiewicza – zachęca KDK.

Bilety na wszystkie powyższe wydarzenia są już w sprzedaży. Dostępne w kasach KDK/CTMiT lub online: http://bit.ly/KDKluty2018

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: