reklama

Wyjątkowy Bal Aniołów w Woźniakowie. Bawiło się kilkadziesiąt osób – ZDJĘCIA

W podkutnowskim Woźniakowie odbył się wyjątkowy Bal Aniołów. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i zgromadziła kilkadziesiąt osób.

- R E K L A M A -

― 1 listopada w Kościele Katolickim przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych — to radosna uroczystość, podczas której patrzymy na tych, którzy już przebywają w chwale Nieba i są dla nas przewodnikami po drogach świętości. Z tej racji wieczór 31 października spędziliśmy w atmosferze Balu Aniołów! Przybyło ponad 80 osób — dzieci i młodzieży, oraz kilkanaście mam i tatusiów ― relacjonują przedstawiciele Oratorium Bł. Michała Rua w Woźniakowie.

Był czas na zabawę, konkursy z nagrodami, pokaz anielskiej mody, tańce integracyjne. Zabawę animowali animatorzy z Oratorium, zaś o strefę bufetową, gdzie można było zjeść coś słodkiego i wypić gorącą kawkę dbali salezjanie.

- R E K L A M A -

Bal zakończył się wspólną modlitwą w kaplicy oraz zachętą do walki o naszą codzienną świętość.

― Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały czas spędzony w duchu ks. Bosko. Składamy serdeczne podziękowania naszym sponsorom: Ozdowscy Piekarnia-Cukiernia za ofiarowanie nam słodkich bułeczek i pączków oraz OSM Łowicz za przekazanie jogurtów, oraz serków ― dodają przedstawiciele Oratorium.

- R E K L A M A -


Zobacz więcej zdjęć z wydarzenia >

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: