reklama

Wyjątkowy Dzień Mamy dla kutnowskiej policjantki. Niedawno urodziła trojaczki! [FOTO]

Dziś święto wszystkich Mam. Dzień, w którym nie może zabraknąć życzeń i uścisków. Wszystkim Mamom w dniu ich święta, życzymy wszystkiego co najlepsze! Szczególne życzenia kierujemy dla policjantki z Kutna, dla której rola Mamy to nowe potrójne wyzwanie.

- R E K L A M A -

Bezwarunkowa miłość, wyjątkowa więź i bycie całym światem dla swojego dziecka sprawiają, że rola mamy jest jedną z najpiękniejszych w życiu kobiety. Każda pracująca mama wie, jak trudno jest jednocześnie łączyć obowiązki rodzinne i zawodowe. Szczególnie mama, która na co dzień służy w policyjnym mundurze. Policjantki mamy, doskonale radzą sobie z podwójnym, jakże ważnym obowiązkiem. Trud codziennej służby wynagradzają im dzieci które sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

Jak czytamy na stronie kutnowskiej komendy, mł. asp. Edyta Materka na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Miesiąc temu została szczęśliwą mamą trojaczków: Aleksandry, Alicji i Adasia. To nie wątpliwie potrójnie duże wyzwanie wymagające cierpliwości i bardzo dobrego zorganizowania.

- R E K L A M A -

— Jesteśmy przekonani, że nasza koleżanka sprawdzi się w nowej roli bardzo dobrze, a potrójne szczęście, którym została obdarowana będzie jej towarzyszyć również wtedy kiedy wróci do zadań służbowych — mówi komisarz Edyta Machnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

W tym wyjątkowym dniu składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, siły, wytrwałości, miłości i wsparcia ze strony najbliższych, a także mnóstwa uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

- R E K L A M A -

(Źródło: KPP Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: