Wyjątkowy jubileusz Państwa Żółtowskich. Świętowali Złote Gody! (ZDJĘCIA)

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego piękny jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Bożena i Mirosław Żółtowscy. Małżonkowie zostali uhonorowani specjalnymi medalami, które wręczył im prezydent Kutna Mariusz Sikora.

- R E K L A M A -

Z okazji jubileuszu Złotych Godów prezydent Kutna Mariusz Sikora życzył Państwu Żółtowskim, aby „nadchodzące dni były pełne optymizm i radości”. — Niech dalsza wspólna droga niesie Wam tylko dobre chwile, upływające w zdrowiu, wzajemnym poszanowaniu i dozgonnej miłości — dodawał prezydent Sikora.

Włodarz Miasta Róż wręczył małżonkom Medal Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Były też dyplom, kwiaty, wzniesienie toastu szampanem i pamiątkowe zdjęcia.

- R E K L A M A -

Wspólna droga Państwa Dopierała rozpoczęła się 29 grudnia 1973 roku, kiedy to w kutnowskim usc wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej. Były smutki i radości, troski i obowiązki, ale wszystko to jeszcze bardziej umocniło ich związek. Uroczystość „Złotych Godów”  jest dowodem, że każdą przeszkodę i przeciwności losu można przezwyciężyć, gdy przez życie idzie się razem.

Prezydent Mariusz Sikora podziękował również dostojnym Jubilatom za długoletni trud pracy zawodowej w kutnowskich zakładach Agroma czy Miflex. Z okazji Jubileuszu Złotych Godów życzył wiele  optymizmu i radości oraz samych dobrych chwil, upływających w zdrowiu, wzajemnym szacunku i dozgonnej miłości.

- R E K L A M A -

Redakcja Panoramy Kutna dołącza się do najserdeczniejszych życzeń dla Jubilatów!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: