reklama

Wyjątkowy koncert i jubileusz Marka „Marasa” Kurnatowskiego w CTMiT – ZDJĘCIA

Za nami wyjątkowy koncert w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. 30 lat temu w tym samym miejscu (wówczas było tu Kino Polonia) odbył się pierwszy koncert zorganizowany przez Marka Marasa Kurnatowskiego. Teraz przyszedł czas na nostalgiczną podróż w czasie.

- R E K L A M A -

15 stycznia 1994 w Kutnie w KINO POLONIA odbył się pierwszy koncert zorganizowany przez MARKA MARASA KURNATOWSKIEGO z udziałem takich zespołów jak PANDEMONIUM, NIGHTMARE, SACRIVERSUM, IN THE DARK PIT, BATTERY, MYSTICAL END oraz ABERRATION. Sala pękała w szwach.

30 lat później 12 STYCZNIA 2024 roku w tym samym miejscu, tym razem w wyremontowanym lokalu o bardzo dużych możliwościach technicznych pod nazwą CENTRUM TEATRU MUZYKI I TAŃCA zawitały dwa zespoły, które zagrały 30 lat temu : PANDEMONIUM oraz SACRIVERSUM, a skład uzupełniły 2 płockie zespoły KINGDOM (też Gdańsk) oraz VARNHEIM. Na koncercie pojawiło się ponadto 3 muzyków z nieistniejącego NIGHTMARE (Mariusz Sikora „SIKOR” perkusja – wystawił 30 lat temu perkusję, Tomasz Lemański „LEON” wokal oraz Arek Choncer gitara).

- R E K L A M A -

Koncert odbył się w HOŁDZIE I PAMIĘCI JACKA SZCZEPAŃSKIEGO „VENOMA” byłego muzyka XANTOTOL!!!

Sala była wypełniona po brzegi. Oprócz mieszkańców naszego miasta przyjechała publiczność z Płocka, Włocławka, Torunia, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Zgierza i innych miast.

- R E K L A M A -

Organizatorami koncertu byli ANTI-VIOLENT AGENCY/MAREK I KINGA KURNATOWSCY, KUTNOWSKI DOM KULTURY, AGNIESZKA BREGIER oraz STOWARZYSZENIE KUTNOWSKA KUŹNIA KULTURY.

Zdjęcia: Adam Pietrusiak / Kutnowski Dom Kultury
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: