reklama

Wyjazdowy weekend drużyn KS Kutno. Zagrają w Buczku i Skierniewicach

W ten weekend drużyny Klubu Sportowego „Kutno” swoje ligowe spotkania rozegrają na wyjeździe. Czwartoligowcy zmierzą się z Orkanem Buczek, zaś rezerwy z Widokiem Skierniewice.

- R E K L A M A -

Podopieczni Jacka Walczaka w ramach 7. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej mierzyć będą się z Orkanem Buczek, który ma na swoim koncie 11 punktów i plasuje się na wysokiej 6. pozycji.

Orkan w ostatniej kolejce wygrał 1-0 z Omegą Kleszczów, a wcześniej w pokonanym polu pozostawił Skalnik Sulejów (3-2), Zryw Wygoda (3-2), a także przegrał 0-4 z RKS Radomsko, zremisował 0-0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki i 1-1 z AKS SMS Łódź.

- R E K L A M A -

Kutnianie na swoim koncie mają cztery punkty mniej niż Orkan i obecnie zajmują 12. miejsce w czwartoligowej tabeli. W ostatniej kolejce KS przegrał 0-1 z Ceramiką Opoczno, a wcześniej zremisował 1-1 na wyjeździe z Pogonią Zduńska Wola. To bilans nowego trenera Jacka Walczaka.

Mecz z Orkanem w niedzielę 4 września w Buczku. Pierwszy gwizdek o 16:00.

- R E K L A M A -

Rezerwy jadą do Skierniewic

Rezerwy KS-u prowadzone przez Marcina Sztygla w sobotę jadą do Skierniewic, a ich rywalem będzie tamtejszy Widok. Po dwóch meczach skierniewiczanie mają na swoim koncie dwie wygrane i komplet punktów. Widok wygrał aż 12-1 z Macovią Maków i i 8-0 z Juvenią Wysokienice, ma jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania z Orłem Nieborów.

Z kolei kutnianie na inaugurację rozgrywek ulegli u siebie rezerwom Unii Skierniewice 0-3, a w ostatniej kolejce rozbili 8-0 Koronę Wejsce.

Początek meczu z Widokiem w sobotę 3 września o 15:00 w Skierniewicach.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: