Wyłączmy drzemkę Michałowi! Internetowy challenge zyskuje popularność

W sieci coraz większą popularność zyskuje challenge dla Michała Janakowskiego, harcerza z Kutna, który w wakacje uległ ciężkiemu wypadkowi. #WyłączmyDrzemkeMichałowiChallange

W sieci coraz większą popularność zyskuje challenge dla Michała Janakowskiego, harcerza z Kutna, który w wakacje uległ ciężkiemu wypadkowi. #WyłączmyDrzemkeMichałowiChallange.

Michał, harcerz z Hufca ZHP Kutno, student ASP w Łodzi. Człowiek z wieloma marzeniami i planami.

- R E K L A M A -

W wakacje doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego Michał odniósł ogromne obrażenia, miał połamaną szczękę, kości skroniowe, potylicę, kości podstawy czaszki, a w mózgu trzy krwiaki i obrzęk. Był długo reanimowany, po czym przetransportowano go śmigłowcem do szpitala. Ogromna wola walki zadecydowała o tym, że Michał przeżył. Teraz potrzebne są pieniądze na rehabilitacje.

Niestety, miesięczne koszty pobytu w ośrodku oscylują wokół 25 tys. zł, a nie wiadomo jeszcze, ile czasu potrzebna będzie terapia.

- R E K L A M A -

– #WyłączmyDrzemkeMichałowiChallange Polega na wrzuceniu w ciągu 24h zdjęcia z ulubionej przygody i wpłaceniu symbolicznych 5zł na zbiórkę Michała (oczywiście można więcej)

– https://zrzutka.pl/9r3sdj

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: