Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątek rano przy ulicy Grunwaldzkiej w Kutnie, gdzie przed godziną 7:00 samochód osobowy potrącił kobietę.
Na miejscu pracują obecnie służby, w tym zespół ratownictwa medycznego, który udziela pomocy poszkodowanej kobiecie. Policjanci zabezpieczyli teren zdarzenia i prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn oraz okoliczności tego wypadku.
Kierowcy przejeżdżający przez tę część Kutna muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ruch odbywa się w sposób ograniczony, a w rejonie ulicy Grunwaldzkiej tworzą się zatory. Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i, jeśli to możliwe, wybieranie tras alternatywnych do czasu zakończenia prac służb.
Aktualizacja – 8:06
Jak poinformowała Panoramę Kutna, mł. asp. Katarzyna Wasiak z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, 42-letni kierujący pojazdem marki Citroen nie ustąpił pierwszeństwa 47-letniej pieszej będącej na przejściu dla pieszych, w wyniku czego doszło do potrącenia. Kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala w Kutnie.
Zdjęcia z miejsca zdarzenia:










