reklama

Wypadek na autostradzie A1 pod Kutnem. Ciężarówka uderzyła w lawetę i odjechała [ZDJĘCIA]

Jedna osoba została ranna w wypadku, do jakiego doszło dziś na autostradzie A1 w powiecie kutnowskim. Na miejscu działania prowadziły wszystkie służby ratunkowe [AKTUALIZACJA]

- R E K L A M A -

O godzinie 17:46 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Krzyżanówek w gminie Krzyżanów.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z Kutna i Krzyżanowa, a także policję i zespół ratownictwa medycznego. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn laweta pomocy drogowej wypadła z drogi i zatrzymała się na pasie zieleni. Jedna osoba została poszkodowana i została przetransportowana do szpitala w Kutnie.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, laweta wyprzedzała lewym pasem samochód ciężarowy z naczepą. Ciężarówka w trakcie tego manewru miała zmienić pas z prawego na lewy i uderzyć w prawidłowo jadącą lawetę, w wyniku czego ta wypadła z drogi i wpadła do rowu. Ranny został 51-letni kierowca lawety, którego przetransportowano do szpitala.

- R E K L A M A -

Sprawca zdarzenia, kierowca ciężarówki, oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do ustalenia jego tożsamości.

Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: