reklama
reklama
reklama
reklama

Wypadek pod Kutnem, lądował śmigłowiec LPR. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

Około godziny 11.00 w powiecie kutnowskim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Droga na czas działań śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego była całkowicie zablokowana.

- R E K L A M A -

Do wypadku doszło na DK92 w okolicy miejscowości Skłóty w gminie Krośniewice. Z niewiadomych na tę chwilę przyczyn auto osobowe wpadło do rowu. Są osoby poszkodowane.

Na miejsce zadysponowano między innymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W akcji ratunkowej udział bierze także straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna kierujący samochodem wpadł w poślizg, następnie zjechał z drogi i wpadł do rowu. Do szpitala zabrane zostały dwie osoby: kobieta i 4-letnie dziecko — potwierdza w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl podkomisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Dodatkowo, jak ustalili policjanci, w pięcioosobowym samochodzie jechało… sześć osób. Kierowca był trzeźwy i doznał jedynie lekkich obrażeń dłoni.

Trasa Kutno-Krośniewice, na wysokości miejscowości Skłóty, na czas lądowania i działań śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego była całkowicie zablokowana. Wcześniej ruch odbywał się wahadłowo.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: