reklama
reklama
reklama
reklama

Wypadek w kutnowskim zakładzie, maszyna wciągnęła rękę mężczyźnie [FOTO]

Wszystkie służby ratunkowe zostały dziś zadysponowane do jednego z zakładów w strefie przemysłowej, gdzie doszło do bardzo groźnego wypadku w pracy. Ranny został młody mężczyzna.

- R E K L A M A -

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do kutnowskich strażaków o 11:22. Działania zostały zakończone tuż przed godziną 13. Jak powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł. bryg. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, maszyna wciągnęła rękę mężczyźnie. Jeszcze przed przyjazdem służb, mężczyzna został uwolniony z maszyny przez współpracowników.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Następnie została ona przekazana przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego – mówi M. Jagodziński.

- R E K L A M A -

Poza strażakami, na miejscu pojawiły się także wspomniany zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– O godzinie 11:19 jeden z zespołów ratownictwa medycznego otrzymał wezwanie do wypadku w pracy na terenie jednego z kutnowskich zakładów produkcyjnych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że 18-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała podczas pracy. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej i przewieziono do kutnowskiego SOR – mówi nam Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: