reklama

Wyposażenie salonu – co warto kupić, by czuć się w nim dobrze?

Samodzielna aranżacja domowych wnętrz wymaga nie tylko zaznajomienia się
z obecnymi trendami aranżacyjnymi, ale także pewnego doświadczenia w kwestii doboru dodatków. W nowoczesnych salonach nie może też zabraknąć elektroniki użytkowej, czyli po prostu telewizora czy nawet konsoli do gier. Dowiedz się więcej o tym, jak nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżować swój salon!

- R E K L A M A -

O ile sama zmiana aranżacji w salonie jest dość przyjemnym i łatwym zajęciem, o tyle wybór odpowiedniego telewizora oraz akcesoriów elektronicznych może być nieco trudniejszym zadaniem. Możesz zdecydować się na telewizory z DVB-T/T2-HEVC, które pozwolą Ci
na odbieranie telewizji naziemnej w wysokiej rozdzielczości. Pamiętaj – zanim doposażysz swój salon w niezbędne akcesoria, skorzystaj z pomocy specjalistów, szczególnie jeśli nie masz doświadczenia w kwestiach doboru elektroniki użytkowej.

Telewizor w salonie – to podstawa!

Nie ma żadnej wątpliwości, że telewizor w salonie to podstawowy produkt, który nie tylko pięknie zdobi ścianę naprzeciwko kanapy, ale także pozwala na korzystanie z nowoczesnych form rozrywki przez wszystkich domowników. Zanim zdecydujesz się na TV do salonu, weź pod uwagę kilka istotnych parametrów:

- R E K L A M A -
  • częstotliwość odświeżania ekranu,
  • poziom odwzorowania palety barw sRGB,
  • rozdzielczość ekranu,
  • przekątną matrycy – powinna być dopasowana tak, aby oglądanie TV z kanapy było wygodne, a obraz wyraźny,
  • klasa energooszczędności,
  • dostępne funkcje i zastosowany system operacyjny.

Na podstawie tych danych bez większego problemu wybierzesz idealny TV do swojego salonu. Jedną z ciekawszych propozycji jest telewizor LG 65NANO763QA 4K NanoCell 50Hz. Innowacyjna technologia NanoCell pozwala na usuwanie zanieczyszczeń kolorów, które mogą pojawić się podczas wyświetlania obrazu na ekranie. Warto też dodać, iż nowoczesny telewizor tego typu zapewnia też idealną głębię czerni.

W jaki sprzęt lepiej zainwestować? Porównaj technologię NanoCell i GLED

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: