Wyremontowano kolejną drogę w gminie Łanięta

Przebudowa drogi gminnej nr 102287E w miejscowości Suchodębie to kolejne zadanie zrealizowane w Gminie Łanięta w ostatnim czasie.

- R E K L A M A -

Jak mówi Tomasz Szczęsny, Wójt Gminy Łanięta, dzięki współpracy ze Związkiem Gmin Regionu Kutnowskiego, kolejna droga na terenie gminy Łanięta została pokryta nową nawierzchnią asfaltową.

– Serdecznie dziękuję Przewodniczącej Zarządu Związku Gmin Regionu Kutnowskiego – Monice Majdzie za owocne spotkanie, które było zwieńczeniem inwestycji drogowej w naszej gminie – komentuje Tomasz Szczęsny, Wójt Gminy Łanięta.

- R E K L A M A -

To przedsięwzięcie jest częścią większej inicjatywy „Rozwój infrastruktury drogowej w Związku Gmin Regionu Kutnowskiego – etap IIIa”, która ma na celu poprawę infrastruktury drogowej, co przyczyni się do podniesienia komfortu i bezpieczeństwa podróżowania dla mieszkańców oraz użytkowników drogi.

Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Kutno.

- R E K L A M A -

– Dzięki pracy i zaangażowaniu udało się zrealizować kolejną ważną inwestycję drogową w Gminie Łanięta, która przyczyni się do poprawy jakości życia – dodaje wójt Tomasz Szczęsny.

(Gmina Łanięta)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: