reklama
reklama

WyRÓŻnij się 2024 – rusza kolejna edycja wyjątkowego projektu KDK-u

WyRÓŻnij się 2024! Akcja Twoje róże, Twoja pasja! Jesteś miłośnikiem róż i chcesz pokazać całemu miastu swoją pasję? Weź udział w VIII już edycji naszej akcji. Pochwal się swoimi różami!  Zupełnie bezpłatnie wykonamy profesjonalne zdjęcia Tobie i Twoim różom! – zaprasza Kutnowski Dom Kultury.

- R E K L A M A -

Akcja „WyRÓŻnij się!” zainicjowana w czerwcu 2017 roku, to przedsięwzięcie o charakterze społecznym, angażujące naszych mieszkańców w tworzenie różanego miasta. W ramach akcji, wszyscy Ci, którzy posiadają róże w swoich ogrodach i ogródkach mogą się nimi oficjalnie pochwalić – galeria profesjonalnych, wykonanych przez naszego fotografa zdjęć kutnowskich pasjonatów wraz z efektem ich różanej uprawy będzie dostępna w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie Święta Róży lub również w różnych publikacjach dotyczących promocji Miasta Kutno!

Projekt od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem i aktywnością użytkowników, dzięki czemu wiemy, że mieszkańcy Kutna chętnie angażują się w tworzenie wizerunku różanego miasta.

- R E K L A M A -

Zgłoszenia:

Sekretariat KDK tel. 24 2542137 (wew. 108)

Sekretariat KDK email: sekretariat@kdk.net.pl

lub osobiście sekretariat KDK, ul. Żółkiewskiego 4.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od osób, których róże znajdują się na terenie MIASTA KUTNO!

Ilość zgłoszeń jest ograniczona. W przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą miały osoby, które nie brały udziału w akcji w poprzednich latach.

- R E K L A M A -

Na zdjęciu Paulina Cykowska, uczestniczka akcji WyRÓŻnij się 2023, fot. KDK / Paweł Pisarski – Fotografia

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: