reklama
reklama
reklama
reklama

Wystartował Jarmark Różany! Kilkadziesiąt kramów w centrum Kutna [ZDJĘCIA]

Choć do oficjalnego otwarcia 48. Święta Róży pozostało jeszcze kilka godzin, to mieszkańcy Kutna mogą już korzystać z pierwszych atrakcji. Przed południem wystartował Jarmark Różany.

- R E K L A M A -

Kilkadziesiąt kramów już od kilku dni wpisały się w krajobraz ulicy Królewskiej, a także Placu Wolności i Placu Piłsudskiego. Od dziś jednak można już w pełni korzystać z Jarmarku Różanego. Wystawcy z całej Polski przygotowali mnóstwo asortymentu i każdy znajdzie coś dla siebie.

Można poczuć się jak na Krupówkach, bo nie brakuje stoisk z góralskimi przysmakami, są też inne przysmaki i trunki z różnych zakątków Polski. Nie brakuje biżuterii, różanych pamiątek i dosłownie mydła i powidła.

- R E K L A M A -

Jeśli nie możecie zdecydować się, który kram odwiedzić, z pomocą przychodzi portal pojawi.pl. Na tej stronie można bowiem zobaczyć wirtualną mapę z dokładną lokalizacją i opisem poszczególnych stoisk.

Jarmark Różany będzie towarzyszył mieszkańcom Kutna od piątku 9 września od godziny 10 do 22.00. Podobnie będzie w sobotę i niedzielę. Serdecznie zapraszamy!
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: