Wiadomości KutnoKutnoWystartowała e-skarbonka kutnowskiego sztabu WOŚP

Wystartowała e-skarbonka kutnowskiego sztabu WOŚP

Wesołych Świąt! Kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przesyła najserdeczniejsze życzenia w te bardzo specyficzne święta. Z tej okazji prezentujemy nasz klip promocyjny oraz wystartowaliśmy z naszą e-skarbonką! Wy już dzisiaj możecie włączyć się w pomoc, a my przygotowaliśmy dla was małą niespodziankę, specjalnie pod choinkę!

Kutno gra do końca świata i o jeden dzień dłużej! 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty na 31 stycznia, ale my gramy cały rok! W te święta przygotowaliśmy dla was parę niespodzianek. Na naszym profilu na Facebook’u znajdziecie klip promocyjny (premiera o 11), ale to nie jedyny prezent jaki dla was mamy! Odwiedzajcie nas regularnie, a już niedługo zagramy świątecznie w waszych domach.

- Reklama -

Wystartowała również nasza sztabowa e-skarbonka i już dziś możecie wspomóc naszą zbiórkę na rzecz 29. Finału WOŚP. Przypominamy, że tym razem zbieramy na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

- Reklama -

Link do e-skabronki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/epljbq

Grajcie z nami! Śledźcie nas na naszym Facebook’u, już wkrótce prezentacja pełnego programu! https://www.facebook.com/wosp.kutno

- Reklama -

Źródło: WOŚP Kutno

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: