reklama
reklama

Wystartowała kolejna edycja powiatowej ligi Teqball – ZDJĘCIA

Druga edycja pierwszej w Polsce Powiatowej Ligi Teqball wystartowała! Inauguracja odbyła się w minioną sobotę, 13 stycznia.

- R E K L A M A -

– Życzę wszystkim wspaniałej gry, niech wygrają najlepsi! To wielkie wyróżnienie dla Powiatu Kutnowskiego, że jesteśmy pierwszą Ligą w Polsce i zaczynamy już drugą edycję. Myślę, że wszyscy zawodnicy powinni dać z siebie wszystko. Życzę wszystkim wielu zdobytych punktów i zabawy zgodnej z zasadami fair play! – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

– Ogromnie się cieszę, że inauguracja drugiej edycji Pierwszej w Polsce Powiatowej Ligii Teqball rozpoczęła się ponownie w Krośniewicach! Trzymam kciuki za zawodników – mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– Bardzo się cieszę, że właśnie tu, w Krośniewicach, w Powiecie Kutnowskim rozpoczynamy tak ważne wydarzenie jak inauguracja drugiej edycji Ligii Teqball! – mówi Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

W lidze bierze udział 10 drużyn z Powiatu Kutnowskiego reprezentujące następujące Gminy: Żychlin, Krośniewice, Nowe Ostrowy, Bedlno, Strzelce, Łanięta, Dąbrowice, Kutno, a także dwie drużyny żeńskie: Fundacja ABI oraz Czarne Pantery.

- R E K L A M A -

Po otwarciu inauguracji ligi przez Tomasza Marciniaka Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kutnowskiego, każda drużyna biorąca udział w lidze otrzymała piłkę do gry w TEQBALL, ufundowaną przez PZTEQ, które wręczali dyrektor MDK w Kutnie Barbara Łącka, Dyrektor GCKSIR w Krośniewicach Rafał Tomczyk, Kierownik Hali Sportowej w Krośniewicach Miłosz Gawrysiak, Prezes Fundacji ABI Ilona Lasecka, Wiceprezes MKS EXPOM Krośniewianka Jakub Grzelak.

– Dziękuję właścicielowi „Baru u Bogusi” , Panu Adamowi Przepiórze i jego córce Pani Patrycji Jasińskiej za ufundowanie wody i słodkości dla wszystkich uczestników ligi – dodaje Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego. Rozgrywki odbywać się będą raz w miesiącu, co daje nam siedem spotkań za każdym razem w innej gminie. Każdy zespół rozegra cztery spotkania singlowe i jedno deblowe w ramach jednej kolejki, a rozgrywki potrwają od stycznia do lipca. Zapraszam serdecznie do kibicowania, gwarantuję ogrom sportowych emocji – mówi Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

Organizatorami Ligi są: Powiat Kutnowski, Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie, MKS EXPOM Krośniewianka, Fundacja Abi, PZTEQ.
Liga Teqball odbywa się pod Patronatem Honorowym Daniela Kowalika – Starosty Kutnowskiego oraz Michała Listkiewicza.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: