reklama
reklama

Wystartowała Szlachetna Paczka! Pomóż osobom z powiatu kutnowskiego

Szlachetna Paczka wystartowała! Oficjalnie otwarta została już baza potrzebujących rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu – nie brakuje osób z powiatu kutnowskiego.

Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić. W tym trudnym roku Szlachetna Paczka jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

Pomóż tym, którzy mają mniej szczęścia. Wejdź na https://www.szlachetnapaczka.pl/ i wybierz rodzinę.

- R E K L A M A -

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Mądra pomoc trafia do najbardziej potrzebujących w ramach Paczki już od 20 lat. Tylko w zeszłym roku w działania Szlachetnej Paczki włączyło się ponad 620 tys. osób, a łączna wartość pomocy materialnej przekazanej ponad 14 i pół tys. rodzin w potrzebie przekroczyła 45 milionów złotych.

– Zdajemy sobie sprawę, że będzie nam trudniej działać. Jednocześnie wiemy, że jesteśmy w tym roku potrzebni bardziej niż kiedykolwiek – zapewnia Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki. – Mimo przeciwności, Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości w tym roku odbędą się, w specjalnych okolicznościach – zapowiada Sadzik.

- R E K L A M A -

Pomóż tym, którzy mają mniej szczęścia. Wejdź na https://www.szlachetnapaczka.pl/ i wybierz rodzinę.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: