reklama

Wystartowały Kutnowskie Dni Seniora! Przygotowano wiele atrakcji [ZDJĘCIA]

W najbliższych tygodniach moc atrakcji czeka na najstarszych mieszkańców Kutna. Wszystko za sprawą rozpoczętych dziś Kutnowskich Dni Seniora.

- R E K L A M A -

Cykl wydarzeń poświęcony grupie najstarszych mieszkańców miasta rozpoczął dziś koncert Pauliny Wróblewskiej, która zaprezentowała się na deskach sceny w Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Przed występem głos zabrali wiceprezydent Kutna Zbigniew Wdowiak, przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora i przewodniczący Rady Seniorów Miasta Kutno Krzysztof Wacław Dębski. Wszyscy życzyli seniorom mile i aktywnie spędzonego czasu.

– Przygotowaliśmy w tym roku zestaw atrakcji, który sprawdzał się w latach poprzednich. Ubiegłoroczna nowość, czyli grzybobranie również i w tym roku zagościła w kalendarzu Kutnowskich Dni Seniora. Poza tym mamy mnóstwo warsztatów, spotkania edukacyjne i oczywiście pełną gamę zajęć rekreacyjnych, sportowych i turystycznych – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca Prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Pełny program Kutnowskich Dni Seniora można znaleźć tutaj.

Do 2 października Seniorzy będą mogli korzystać z atrakcji sportowych, tanecznych, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu i muzyce, spektakli teatralnych czy seansów filmowych. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora.

- R E K L A M A -

Wydarzenia organizowane w ramach Kutnowskich Dni Seniora finansowane są z budżetu miasta, dzięki temu na większość wydarzeń Seniorzy będą mogli dostać się bezpłatnie. Na część wstęp jest wolny, podczas niektórych trzeba będzie okazać wejściówki, które będą do pobrania w odpowiednich instytucjach. Część wydarzeń wymagała będzie drobnej odpłatności.

Pełny program Kutnowskich Dni Seniora można znaleźć tutaj.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: