Wystartowały XI Kutnowskie Dni Seniora. Przygotowano wiele atrakcji! (ZDJĘCIA)

Koncert Małgorzaty Kustosik w Centrum Teatru Muzyki i Tańca rozpoczął XI Kutnowskie Dni Seniora.

- R E K L A M A -

Na rozpoczęcie XI Kutnowskich Dni Seniora na scenie pojawili się zastępca prezydenta Kutna Zbigniew Wdowiak, przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora oraz Krzysztof Wacław Dębski, przewodniczący Rady Seniorów. Później licznie zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu Małgorzaty Kustosik.

Do 1 października Seniorzy będą mogli korzystać z koncertów, atrakcji tanecznych, sportowych, badań organizowanych w ramach strefy zdrowia, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu, spektakli teatralnych czy seansów filmowych a także różnego rodzaju warsztatów. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora. Szczegóły w ulotce TUTAJ.

- R E K L A M A -

Imprezy organizowane w ramach Kutnowskich Dni Seniora finansowane są z budżetu miasta, a dzięki temu dla Seniorów w dużej mierze są bezpłatne. Na część wstęp jest wolny, podczas niektórych trzeba będzie okazać wejściówki, które będą do pobrania w odpowiednich instytucjach. Część wydarzeń wymagać będzie drobnej odpłatności.

Kutnowskie Dni Seniora organizowane są przez Prezydenta Miasta Kutna, w którego imieniu działania koordynuje Wydział Spraw Społecznych UM Kutno we współpracy z Wydziałem Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta oraz Biurem Sportu i Turystyki, Kutnowskim Domem Kultury, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie, Muzeum Regionalnym w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kutnie oraz Radą Seniorów i organizacjami pozarządowymi.

(UM Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: