reklama
reklama
reklama
reklama

Występowali na Pol’and’Rock Festiwal, dziś zagrają w MotoPubie

Dziś w MotoPubie Garage przy ul. Grunwaldzkiej 37 wystąpi zespół Łydka Grubasa. WSTĘP WOLNY!

- R E K L A M A -

Po spektakularnym sukcesie na Pol’and’Rock Festival 2018, gdzie zespół wystąpił przed ponad pięćdziesięciotysięczną publicznością, Łydka Grubasa ogłasza ostatni akord trasy O-Tour C-Ból. Będzie to kontynuacja promocji płyty „O-dur C-ból”, nagranej w ubiegłym roku w Hertz Studio. Mieszanka rocka, metalu i bardzo wielu innych, nierzadko zaskakujących gatunków muzycznych zabrzmi w miastach od Szczecina po Rzeszów i od Zielonej Góry po Białystok.

„Woods…., przepraszam, Pol’and’Rock dał nam niesamowitego kopa” – mówi wokalista Hipis. „Po takim przyjęciu i tak grubej frekwencji nie pozostaje nam nic innego, jak jechać do Was po to, by zagrać jak najlepiej i zapewnić Wam masę radości i Rock and Rolla. Mobilizacja będzie absolutna, szykują się wyśmienite, pozytywnie zakręcone koncerty”.

- R E K L A M A -

Oprócz utworów z ostatniej, trzeciej płyty, nie zabraknie ulubionych kawałków z poprzednich albumów – „Bąż Woa” i „Perpetuum Debile”. Łydka to jednak nie tylko żart, ale i puenta tekstowa, obśmiewająca paradoksy dnia codziennego – więc fani ostrego grania z przymrużeniem oka, ale i ze zdolnością do refleksji powinni czuć się wniebowzięci.

Początek koncertu o 20:00 – WSTĘP WOLNY!

- R E K L A M A -

Koncert jest organizowany z Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego i finansowany ze środków Prezydenta Miasta Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: