reklama
reklama

Wystosowali apel do prezydenta Kutna ws. zbliżających się wyborów. „Żądamy chronienia danych osobowych”

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zwrócili się do prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego z apelem dotyczącym planowanego przez rząd głosowania korespondencyjnego. – Żądamy chronienia danych osobowych – apelują autorzy pisma.

Pod apelem podpisali się Wojciech Ziółkowski, Patryk Barański, Artur Gierula i Martyna Stasiak reprezentujący Koalicję Obywatelską.

- R E K L A M A -

„W związku z planowaniem przez obecny rząd przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego na Prezydenta RP w maju 2020 roku i mając na uwadze, że w Rzeczpospolitej Polskiej, w myśl obowiązującego prawa wyborczego, które mówi iż wybory powszechne przeprowadza Państwowa Komisja Wyborcza, żądamy chronienia danych osobowych mieszkańców miasta Kutno i powiatu kutnowskiego oraz nie udostępniani a ich Poczcie Polskiej” – można przeczytać w dokumencie zaadresowanym do prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego.

Przedstawiciele KO apelują także o „przestrzeganie obowiązującego prawa i prosimy o nieprzekazywanie danych osobowych w związku z tym procederem, do czego obligują Państwa obowiązujące przepisy”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: